Zamek do laptopa Portable szyfrowy 4-cyfrowy stal węglowa antracytowy
00126818
Niezależnie od tego, czy to laptop, monitor czy projektor, podczas spotkań biznesowych, w kawiarni czy na targach: dzięki tej blokadzie Twoje urządzenie jest solidnie zabezpieczone do stanowiska pracy, ponieważ stal węglowa z pewnością nie jest łatwa do złamania.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wytrzymała stal węglowa
Linka zabezpieczająca z wytrzymałej stali węglowej w otulinie ochronnej z tworzywa sztucznego
Kompaktowa i lekka konstrukcja
Mały i lekki: zamek do laptopa zmieści się w każdej torebce i w bagażu podręcznym
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Antracyt |
| Kolor | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica kabla | 3 mm |
| Waga | 105 g |
| Długość | 200 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ochrona | Kombinacja 4 cyfr |
| Typ | Zabezpieczone |
| Kod numeryczny | 4-cyfrowy |
Wiecej informacji o produkcie
- Especially compact security lock for laptops, etc.: for securing notebooks and other devices with a locking slot against theft
- Universal cable lock: suitable for all laptops / monitors / TVs or projectors that are equipped with a standardised locking slot
- Locking code: 4-digit, resulting in 10,000 combinations
- Strong steel cable: 3 mm diameter for theft protection
- Easy to use: the laptop lock can be attached with flexibility and secured to furniture such as tables, chairs, etc.
Zawartość opakowania
- 1 "Portable" laptop lock
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję