Zamek do laptopa USB szyfrowy 4-cyfrowy stal węglowa srebrny
00126821
Możesz sam zdecydować, gdzie chcesz pracować – w kawiarni, bibliotece czy w parku? Dzięki temu zamkowi szyfrowemu do laptopa Twój komputer zawsze będzie bezpieczny, niezależnie od miejsca pracy. Zamek wykonany jest ze stali nierdzewnej, więc złodziejom nie będzie łatwo go sforsować.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Wytrzymała stal węglowa
Linka zabezpieczająca z wytrzymałej stali węglowej w otulinie ochronnej z tworzywa sztucznego
Opaski kablowe z mocowaniem na rzep
Opaski kablowe mocowane na rzep pozwalają utrzymać porządek, umożliwiając poprowadzenie kabli bez poplątania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Laptop |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny |
| Kolor | Srebrny Transparent |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica kabla | 5.5 mm |
| Waga | 135 g |
| Długość | 180 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ochrona | Kombinacja 4 cyfr |
| Typ | Zabezpieczone |
| Kod numeryczny | 4-cyfrowy |
Wiecej informacji o produkcie
- Handy security lock for laptops, etc.: for securing notebooks and other devices with a USB port against theft
- Universal USB port lock: suitable for all devices with a USB-A port
- Laptop combination lock for retrofitting: especially for convertibles and ultrabooks without a locking slot
- Locking code: 4-digit, resulting in 10,000 combinations
- Strong steel cable: 5.5 mm diameter for theft protection
- Easy to use: the laptop lock can be attached with flexibility and secured to furniture such as tables, chairs, etc.
Zawartość opakowania
- 1 "USB" laptop lock
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
This notebook lock is intended for use on USB sockets in accordance with the USB specification.
In the case of special formats of the USB socket of the type found on particularly compact devices, the mechanical cut-outs may be missing. The notebook lock requires these cut-outs to lock securely. On these devices, the function of the lock may be restricted as a result.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję