Zapięcie rowerowe spiralne szyfrowane Hama 120 cm czarne
00178135
Ludzie mieszkający w mieście zazwyczaj zabierają rower na zakupy. Aby jednak nie paść ofiarą kradzieży roweru, warto mieć taki zamek rowerowy od Hama. Wybierz czterocyfrowy kod, wpisz go i zamknij zamek. Spokój ducha gwarantowany! Genialne!
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Rower |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica kabla | 12 mm |
| Waga | 330 g |
| Długość | 120 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Zabezpieczone |
Wiecej informacji o produkcie
Spiralna linka z zamkiem szyfrowym do zabezpieczania rowerów, motocykli lub do uniwersalnego zastosowania.
- Stalowa linka w plastikowej osłonie, która zapobiega uszkodzeniom lakieru.
- 4-cyfrowy zamek szyfrowy z możliwością ustawienia własnej kombinacji.
- Praktyczny uchwyt transportowy umożliwiający łatwy montaż do sztycy siodełka.
- Spiralna linka może być również używana do zabezpieczenia kilku rowerów jednocześnie.
Zawartość opakowania
- 1 spiralna linka rowerowa z zamkiem szyfrowym
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję