Zapięcie rowerowe U-Lock Hama z uchwytami czarne
00178139
Zapięcie rowerowe typu U-lock do zabezpieczania rowerów.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Rower |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny stal |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica kabla | 6 mm |
| Waga | 1003 g |
| Długość | 21 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Zamek na klucz |
Wiecej informacji o produkcie
- Zapięcie rowerowe typu U-lock do zabezpieczania rowerów.
- Solidna i trwała konstrukcja wykonana z hartowanej stali.
- Większe bezpieczeństwo dzięki certyfikatowi ART – klasa 2.
Zawartość opakowania
- 1 zapięcie rowerowe typu U-lock
- 2 klucze
- 2 uchwyty
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję