Zasilacz do laptopa Hama 65W GaN 2xUSB-C kabel zwijany 0,7 m
00200025
Szybka ładowarka do nawet dwóch urządzeń jednocześnie z wysuwanym kablem USB-C, umożliwiająca ładowanie telefonów komórkowych, tabletów, laptopów i innych urządzeń z maksymalną prędkością z gniazdka — adapter z technologią szybkiego ładowania Power Delivery, obsługujący także Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Automatyczna identyfikacja urządzenia
Podłączone urządzenia są automatycznie rozpoznawane i optymalnie ładowane
Obsługuje Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0
Obsługa technologii Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™2.0/3.0 gwarantuje wyjątkowo szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnych technologii ładowania
Pasuje do wielu urządzeń
Maksymalna kompatybilność: ładowarki Power Delivery i Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 są uniwersalne, dzięki czemu nadają się do smartfonów, słuchawek AirPods, tabletów, powerbanków i notebooków
Komponenty wykonane z azotku galu (GaN)
Wysokowydajna ładowarka GaN: najwyższa wydajność i niskie wytwarzanie ciepła w kompaktowej i lekkiej konstrukcji — jest to możliwe dzięki elementom wykonanym z azotku galu
Bezpieczny proces ładowania
Inteligentny zestaw czipów zapewniający bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem, przepięciem i zwarciem, układ scalony z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
Wydajna, szybka ładowarka
Idealna do smartfonów o dużej mocy ładowania: szybkie ładowanie urządzeń, do 60% w 30 minut, również idealnie sprawdzi się w przypadku urządzeń nowszej generacji, ponieważ te zgodnie z nowymi trendami często nie są sprzedawane razem z ładowarkami
Szybkie ładowanie
Przełącz się na turbo: szybka ładowarka działa z mocą ładowania wielokrotnie większą niż zwykła ładowarka – prędkość ładowania z funkcją Power Delivery do 65 W, dodatkowo obsługa technologii Qualcomm® Quick Charge™
Zintegrowany, wyciągany kabel do ładowania
Kabel USB-C zawsze pod ręką: w razie potrzeby kabel można wyciągnąć na maks. 70 cm, a po użyciu automatycznie zwinąć z powrotem do obudowy, unikając plątaniny kabli
Jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
Moc dla dwojga: wysokiej jakości ładowarka USB z wyciąganym kablem ładującym USB-C i dodatkowym portem USB-C do jednoczesnego ładowania nawet dwóch urządzeń, np. smartfona i tabletu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napiecie wyjściowe | 9 V 5 12 15 V |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 200 V |
| Technologia ładowania | Supports Qualcomm® 3.0 Power Delivery 3.0 |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 65 W |
| Natężenie prądu | 3.25 A |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk Euro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 3.1 cm |
| Wysokość (korpus) | 6.5 cm |
| Głębokość (korpus) | 5.8 cm |
| Waga | 160 g |
| Długość przewodu wyjściowego | 0.7 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Notebook Power Supply |
Wiecej informacji o produkcie
- Szybka ładowarka do nawet dwóch urządzeń jednocześnie z wysuwanym kablem USB-C, umożliwiająca ładowanie telefonów komórkowych, tabletów, laptopów i innych urządzeń z maksymalną prędkością z gniazdka — adapter z technologią szybkiego ładowania Power Delivery, obsługujący także Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
- Wstecznie kompatybilna ze wszystkimi wersjami technologii Power Delivery oraz Qualcomm® Quick Charge™ 3.0
- Maks. moc wyjściowa: 65 W — uniwersalna ładowarka do szybkiego ładowania telefonów komórkowych i wielu innych urządzeń przez złącze USB-C
- Nadaje się również do Apple MacBook, Samsung Galaxy i Nintendo Switch
- Kompatybilna z Thunderbolt 3/4/5 (symbol błyskawicy)
- Zintegrowany układ IC automatycznie wykrywa podłączone urządzenia, zapewniając wydajne i zoptymalizowane ładowanie
Zawartość opakowania
- 1 szybka ładowarka
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Please check the product information or operating manual of your terminal device or contact the manufacturer to see whether your smartphone supports PD (Power Delivery) or Qualcomm® Quick Charge™ 2.0/3.0.
The integrated charging IC adapts the assignment of the USB port to the connected device. This means that devices from all brands can be charged with maximum speed. The device delivers a total charging power of max. 65 W. If two devices are connected simultaneously, the charging power is split.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję