Zasilacz do laptopa regulowany 3000 mA 36 W 15 V 7 adapterów
00223618
Plug-in power supply unit for electronic devices with DC voltage input, e.g. portable CD player, radio, light chains, children's toys, digital photo frames, tools, routers, desk lamps and also battery-operated devices, ideal as a replacement or second power supply unit
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ochrona przed przeciążeniem i przegrzaniem
Automatyczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zabezpieczenie przed zwarciem chroni podłączone urządzenia
Elastyczny z odwracalną polaryzacją
Biegun dodatni lub ujemny: możliwość odwracania biegunowości w zależności od urządzenia zapewnia elastyczność
Wskaźnik funkcji LED
Wskaźnik funkcji LED: kontrolka pokazuje, czy zasilacz jest zasilany prądem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napiecie wyjściowe | 9 V 6,0 V 7,5 V 13,5 V 5 12 15 V |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Obwód ochronny | Overtemperature Protection Short circuit protection Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 36 W |
| Natężenie prądu | 3 A |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk Euro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 11.4 cm |
| Wysokość (korpus) | 3.3 cm |
| Głębokość (korpus) | 4.8 cm |
| Waga | 345 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Wyświetlacz | LED-Funktion |
| Rodzaj | Universal Power Supply |
Wiecej informacji o produkcie
- Plug-in power supply unit for electronic devices with DC voltage input, e.g. portable CD player, radio, light chains, children's toys, digital photo frames, tools, routers, desk lamps and also battery-operated devices, ideal as a replacement or second power supply unit
- 100 - 240 V mains connection suitable for worldwide use in conjunction with country-specific adapter
- Low energy consumption in standby mode
- Adjustable power supply unit with high efficiency:
at 5.0 - 6.0 - 7.5 - 9.0 - 12,0V DC max. 3000 mA / at 13.5 - 15.0V DC max. 2400 mA
- Settings can be made using the switch key
- With 7 adapter plugs:
- 2 USB adapters: 1x micro-USB plug, 1x USB-A socket
- 5 DC plugs: 1.35 x 3.5 / 1.7 x 4.0 / 2.1 x 5.0 / 1.5 x 5.5 / 2.5 x 5.5 mm
Zawartość opakowania
- 1 switching power supply unit
- 7 plugs
- 1 switch key
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















