Zasilacz samochodowy USB-C Power Delivery PD 5–20 V 65 W do laptopa
00200018
Mobilne źródło zasilania dla notebooków i tabletów w samochodzie
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Wygodne i szybkie łączenie za pomocą obustronnej wtyczki USB-C
Wydajny i optymalny proces ładowania
Wbudowany układ scalony rozpoznaje automatycznie podłączone urządzenie, co umożliwia wydajny i optymalny proces ładowania
Gniazdo zasilania USB
Gniazdo USB do zasilania prądem dodatkowych urządzeń USB
Wysoka jakość
Wysoka wydajność i bezpieczeństwo oraz doskonała jakość wykonania
Dioda funkcyjna LED
Dioda funkcyjna LED informuje o stanie urządzenia
Adapter samochodowy 12/24 V
Adapter samochodowy do zasilania prądem 12/24 V w pojeździe, przyczepie kempingowej, samochodzie ciężarowym
Opaski kablowe z mocowaniem na rzep
Opaski kablowe mocowane na rzep pozwalają utrzymać porządek, umożliwiając poprowadzenie kabli bez poplątania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napiecie wyjściowe | 5 V - 20 V |
| Napięcie wejściowe od | 24 V |
| Napięcie wejściowe do | 12 V |
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Napięcie zasilania notebooka | 5-20 V |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 65 W |
| Natężenie prądu | 3.25 A |
| Rodzaj wtyczki | KFZ-Plug |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 7.9 cm |
| Wysokość (korpus) | 2.8 cm |
| Głębokość (korpus) | 4.8 cm |
| Waga | 95 g |
| Długość przewodu wyjściowego | 1.5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Automotive Notebook Power Supply |
| Właściwości | Velcro cable ties |
| Ustawienie napięcia na zasilaczu | Automatyczne |
Wiecej informacji o produkcie
- Mobilne źródło zasilania dla notebooków i tabletów w samochodzie
- Idealny do wszystkich urządzeń ładowanych przez USB, np. notebooków, tabletów, smartfonów, powerbanków, konsol
- Nadaje się również do Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery jest również znane jako „USB PD”
- Kompatybilny z Thunderbolt 3/4 (symbol błyskawicy)
Zawartość opakowania
- 1 uniwersalny zasilacz samochodowy USB-C do notebooka
- 1 kabel USB-C, 1,5 m
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Dzięki komunikacji między urządzeniem końcowym a ładowarką ten zasilacz zawsze dostarcza odpowiednią moc, aby jak najszybciej, w optymalny i wydajny sposób naładować urządzenie końcowe.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję