Zasilacz uniwersalny do notebooka USB-C GaN Power Delivery 5–20 V 100W
00200024
Kompaktowy, mocny, kompatybilny: zasilacz GaN o mocy 100 W dostarcza energię do laptopów, tabletów i innych urządzeń – wydajnie, łatwo i niezawodnie. Koniec z przerwami na ładowanie i półpełnymi bateriami – po prostu podłącz i korzystaj z pełnej mocy, gdziekolwiek jesteś. Zasilacz, który nadąża za Tobą.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość zastosowania na całym świecie
Przyłącze sieciowe 100 –240 V nadaje się do stosowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Wygodne i szybkie łączenie za pomocą obustronnej wtyczki USB-C
Wydajny i optymalny proces ładowania
Wbudowany układ scalony rozpoznaje automatycznie podłączone urządzenie, co umożliwia wydajny i optymalny proces ładowania
Wysoka jakość
Wysoka wydajność i bezpieczeństwo oraz doskonała jakość wykonania
Komponenty wykonane z azotku galu (GaN)
Wysokowydajna technologia GaN: najwyższa wydajność w kompaktowej i lekkiej konstrukcji — jest to możliwe dzięki elementom wykonanym z azotku galu
Opaski kablowe z mocowaniem na rzep
Opaski kablowe mocowane na rzep pozwalają utrzymać porządek, umożliwiając poprowadzenie kabli bez poplątania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napiecie wyjściowe | 5 V - 20 V |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Napięcie zasilania notebooka | 5-20 V |
| Obwód ochronny | Short circuit protection Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Moc | 100 W |
| Maks. moc wyjściowa | 100 W |
| Natężenie prądu | 5 A |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk Euro |
| Źródło zasilania | 100 - 240 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 9.4 cm |
| Wysokość (korpus) | 3.8 cm |
| Głębokość (korpus) | 4.8 cm |
| Waga | 455 g |
| Długość przewodu wyjściowego | 0.95 m |
| Długość przewodu wejściowego | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Notebook Power Supply |
| Właściwości | Velcro cable ties |
| Ustawienie napięcia na zasilaczu | Automatyczne |
Wiecej informacji o produkcie
- Replacement for lost or faulty original power supply units and also ideal as a second power supply unit for the office, for travel or for the home
- Ideal for all devices that are charged via USB-C, e.g. Macbook, notebook, tablet, smartphone, power pack, console
- USB Power Delivery is also known as "USB PD"
- Compatible with Thunderbolt 3/4 (lightning symbol)
Zawartość opakowania
- 1 universal USB-C notebook power supply unit
- 1 mains cable
- 1 operating manual
Wskazówki dla użytkownika
Through communication between the terminal device and charger, this power supply unit always delivers the correct power to charge your terminal device as quickly as possible, in an optimised way and efficiently.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





