Zasilacz uniwersalny do notebooka USB-C GaN Power Delivery 5–20 V 65 W
00200023
Kompaktowy, mocny, kompatybilny: zasilacz GaN o mocy 65 watów dostarcza pełną moc dla laptopów, tabletów i innych urządzeń – wydajnie, łatwo i niezawodnie. Koniec z leniwymi kompromisami podczas ładowania. Ta uniwersalna ładowarka dostarcza dokładnie tyle mocy, ile potrzebujesz.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość zastosowania na całym świecie
Przyłącze sieciowe 100 –240 V nadaje się do stosowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Wygodne i szybkie łączenie za pomocą obustronnej wtyczki USB-C
Wydajny i optymalny proces ładowania
Wbudowany układ scalony rozpoznaje automatycznie podłączone urządzenie, co umożliwia wydajny i optymalny proces ładowania
Wysoka jakość
Wysoka wydajność i bezpieczeństwo oraz doskonała jakość wykonania
Komponenty wykonane z azotku galu (GaN)
Wysokowydajna technologia GaN: najwyższa wydajność w kompaktowej i lekkiej konstrukcji — jest to możliwe dzięki elementom wykonanym z azotku galu
Opaski kablowe z mocowaniem na rzep
Opaski kablowe mocowane na rzep pozwalają utrzymać porządek, umożliwiając poprowadzenie kabli bez poplątania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napiecie wyjściowe | 3,3 V - 21 V |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Napięcie zasilania notebooka | 5-20 V |
| Obwód ochronny | Short circuit protection Zabezpieczenie przed przeładowaniem |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Moc | 65 W |
| Maks. moc wyjściowa | 65 W |
| Natężenie prądu | 3.25 A |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk Euro |
| Źródło zasilania | 100 - 240 V |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 7.8 cm |
| Wysokość (korpus) | 3.1 cm |
| Głębokość (korpus) | 3.4 cm |
| Waga | 275 g |
| Długość przewodu wyjściowego | 1.2 m |
| Długość przewodu wejściowego | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Notebook Power Supply |
| Właściwości | Velcro cable ties |
| Ustawienie napięcia na zasilaczu | Automatyczne |
Wiecej informacji o produkcie
- Zastępuje utracone lub uszkodzone oryginalne zasilacze, a także idealnie nadaje się jako drugi zasilacz do biura, w podróży lub w domu.
- Idealny dla wszystkich urządzeń ładowanych przez USB-C, np. Macbook, notebook, tablet, smartfon, zasilacz, konsola.
- USB Power Delivery jest również znane jako „USB PD”
- Kompatybilny z Thunderbolt 3/4 (symbol błyskawicy)
Zawartość opakowania
- 1 uniwersalny zasilacz USB-C do notebooka
- 1 kabel sieciowy
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Dzięki komunikacji między urządzeniem końcowym a ładowarką, zasilacz zawsze dostarcza odpowiednią moc, aby naładować urządzenie końcowe tak szybko, jak to możliwe, w zoptymalizowany sposób i wydajnie.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję





