Zasilacz uniwersalny USB-C do notebooka Power Delivery 5–20 V 92 W
00200007
Uniwersalny zasilacz USB-C o kompaktowym kształcie oraz wszechstronnym zastosowaniu zapewnia szybkie ładowanie urządzeń.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość zastosowania na całym świecie
Przyłącze sieciowe 100 –240 V nadaje się do stosowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
Ładowanie delikatne dla akumulatora
Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
Wtyczka USB-C: może być używana obustronnie
Wygodne i szybkie łączenie za pomocą obustronnej wtyczki USB-C
Wydajny i optymalny proces ładowania
Wbudowany układ scalony rozpoznaje automatycznie podłączone urządzenie, co umożliwia wydajny i optymalny proces ładowania
Wysoka jakość
Wysoka wydajność i bezpieczeństwo oraz doskonała jakość wykonania
Opaski kablowe z mocowaniem na rzep
Opaski kablowe mocowane na rzep pozwalają utrzymać porządek, umożliwiając poprowadzenie kabli bez poplątania
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Napiecie wyjściowe | 5 V - 20 V |
| Napięcie wejściowe od | 240 V |
| Napięcie wejściowe do | 100 V |
| Technologia ładowania | Power Delivery |
| Napięcie zasilania notebooka | 5-20 V |
| Obwód ochronny | Overtemperature Protection Overcurrent Protection Short circuit protection |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Maks. moc wyjściowa | 92 W |
| Natężenie prądu | 4.6 A |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk Euro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 11.8 cm |
| Wysokość (korpus) | 3.5 cm |
| Głębokość (korpus) | 5.5 cm |
| Waga | 460 g |
| Długość przewodu wyjściowego | 0.93 m |
| Długość przewodu wejściowego | 1.2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Notebook Power Supply |
| Właściwości | Velcro cable ties |
| Ustawienie napięcia na zasilaczu | Automatyczne |
Wiecej informacji o produkcie
- Zamiennik dla zgubionego lub zepsutego oryginalnego zasilacza, również idealnie sprawdza się jako drugie źródło energii w biurze, podróży, czy domu.
- Wbudowany układ scalony rozpoznaje automatycznie podłączone urządzenie, co umożliwia wydajny i optymalny proces ładowania
- Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość
- Do ładowania urządzeń ze złączem USB-C, np.: laptop, tablet, smartfon, power pack, konsola
- Szybkie ładowanie Power Delivery (USB PD)
- Kompatybilność z Thunderbolt 3/4 (symbol błyskawicy)
- Urządzenie zgodne z nową ecodyrektywą unijną
- Organizer do kabli
- Przyłącze sieciowe 100 –240 V nadaje się do stosowania na całym świecie w połączeniu z krajowym adapterem
- Maksymalna moc wyjściowa: 92 W
- Prąd wyjściowy: 5 – 20 V
- Długość kabla: 0,930 m
- Wymiary zasilacza: 11,8 x 5,5 x 3,5 cm
- Waga: 460g
Zawartość opakowania
- 1 universal USB-C notebook power supply unit
- 1 USB-C cable, 2 m
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
Through communication between the terminal device and charger, this power supply unit always delivers the correct power to charge your terminal device as quickly as possible, in an optimised way and efficiently.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
