Zegar elektorniczny Jumbo z DCF ścienny
00186352
Radiobudzik z bardzo dużym cyfrowym wyświetlaczem czasu, wyświetlaczem kalendarza, wyświetlaczem temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
Bardzo duży format wyświetlania czasu
Dzięki bardzo dużemu formatowi wyświetlania czasu można jednym spojrzeniem sprawdzić godzinę
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 4 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Display Screen |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 650 g |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock Table Clock |
| Właściwości | Base |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Data Zegar radiowy DCF DCF can be switched off Termometr (od +0°C do +50°C) Ustawienie strefy czasowej Higrometr (20% do 95%) |
Wiecej informacji o produkcie
- Radiobudzik z bardzo dużym cyfrowym wyświetlaczem czasu, wyświetlaczem kalendarza, wyświetlaczem temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniu
- Wyświetlanie godzin, minut i sekund
- Możliwość montażu na ścianie
- Wskaźnik pojemności baterii
- Automatyczna zmiana czasu z zimowego na letni
Funkcja zegara / kalendarza:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24-godzinnym
- Wyświetlanie kalendarza (dzień, miesiąc, dzień tygodnia)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (7 języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
Termometr:
- Zakres pomiaru w pomieszczeniach: 0°C - 50°C
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Higrometr:
- Zakres pomiarowy w pomieszczeniach: 20% - 95%
Zawartość opakowania
- 1 cyfrowy radiobudzik ścienny „Jumbo”
- 4 baterie AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję