Zegar elektroniczny Cyprus łaziennkowy na ścianę
00185893
Zawsze miej oko na czas również w łazience: zegar łazienkowy z różnymi opcjami pozycjonowania, odliczaniem czasu i wyświetlaniem godziny, daty, temperatury i wilgotności otoczenia.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Ochrona przed bryzgami wody zgodnie z IPX4
Zabezpieczenie przeciwbryzgowe wg IPX4 chroni przed wilgocią i zabrudzeniem
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Mocowanie za pomocą przyssawki
Przyssawka umożliwia montaż na gładkich ścianach (np. kafelkach) bez wiercenia
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Kolor osłony | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 165 g |
| Szerokość | 11 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock |
| Właściwości | Quiet Splashproof Suction Cups Base |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Data Wskaźnik pojemności baterii Termometr (od +0°C do +50°C) Higrometr (20% do 95%) Minutnik |
Wiecej informacji o produkcie
- Zawsze miej oko na czas również w łazience: zegar łazienkowy z różnymi opcjami pozycjonowania, odliczaniem czasu i wyświetlaniem godziny, daty, temperatury i wilgotności otoczenia.
- Wiele możliwych lokalizacji dzięki różnym opcjom mocowania: przyssawka, podstawa do stania, wycięcie do zawieszenia
- Monitorowanie poziomu wilgotności w łazience w celu uniknięcia pleśni
- Wskaźnik pojemności baterii: wskaźnik niskiego poziomu baterii
Funkcja zegara / kalendarza:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc)
Odliczanie czasu:
- Możliwość ustawienia w zakresie 1 - 99 min
- Łatwa obsługa za pomocą przycisków z przodu
Termometr:
- Wyświetlanie temperatury w pomieszczeniu w zakresie 0°- +50°C
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
Higrometr:
- Wyświetlanie wilgotności otoczenia w zakresie 20-95%
Zawartość opakowania
- 1 zegar łazienkowy „Cyprus
- 2 baterie AAA Micro
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję