Zegar elektroniczny Ischia ścienny z DCF z termometrem czarny
00222214
Radiobudzik z cyfrowym wyświetlaczem czasu, kalendarzem oraz wyświetlaczem temperatury do użytku wewnętrznego
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury w pomieszczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Kolor osłony | Srebrny Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Display Screen |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 24.5 cm |
| Waga | 409 g |
| Szerokość | 24.5 cm |
| Głębokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 24.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock Table Clock |
| Właściwości | Quiet Base |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Data Zegar radiowy DCF Wyświetlanie faz księżyca Termometr (od +0°C do +50°C) Ustawienie strefy czasowej |
Wiecej informacji o produkcie
- Radiobudzik z cyfrowym wyświetlaczem czasu, kalendarzem oraz wyświetlaczem temperatury do użytku wewnętrznego
- Wyświetlanie godzin, minut i sekund
- Możliwość montażu na ścianie
Funkcja zegara / kalendarza:
- Możliwość przełączania czasu między formatem 12- i 24-godzinnym
- Wyświetlanie kalendarza (dzień, miesiąc, dzień tygodnia)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (6 języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, niderlandzki)
Termometr:
- Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej: 0°C – 50°C
Zawartość opakowania
- 1 ścienny zegar radiowy DCF „Ischia”
- 1 bateria AA (Mignon)
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję