Zegar elektroniczny Ko Tao ścienny
00222230
Zegar biurkowy i ścienny z cyfrowym wyświetlaczem czasu, kalendarza i dni tygodnia
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 3 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor osłony | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 174 g |
| Szerokość | 16 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock Table Clock |
| Właściwości | Base |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Data |
Wiecej informacji o produkcie
- Zegar biurkowy i ścienny z cyfrowym wyświetlaczem czasu, kalendarza i dni tygodnia
- Zegar ścienny o przejrzystym designie, idealny do kuchni, biura itp.
- Wyświetlanie dnia tygodnia (7 języków: niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
- Wyświetlanie godzin i minut
Zawartość opakowania
- 1 "Ko Tao" digital wall clock
- 3 AAA batteries
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję