Zegar Hvar radiowy z projekcją na ścianę lub sufit biały
00222206
Cyfrowy budzik sterowany radiowo z wyświetlaniem godziny, czasu alarmu, daty i temperatury, opcjonalnie z projekcją ścienną lub sufitową
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Ostrzeżenie o prędkości
Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
wyświetlanie czasu lokalnego i innej strefy czasowej
Przełączanie pomiędzy czasem lokalnym a inną strefą czasową za pomocą przełącznika
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Elastyczna projekcja czasu
Projekcja czasu jest regulowana o 180° i może być opcjonalnie rzutowana na sufit lub na ścianę
Budzik projekcyjny z ostrym obrazem
Dzięki pierścieniowi regulacyjnemu w radiobudziku można indywidualnie dostosować ostrość projekcji, w zależności od wysokości sufitu lub odległości od ściany
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Cables |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wskazanie daty | Day, Month, Weekday |
| Odcień koloru | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Niebieski |
| Zmiana wskaźnika | 12/24h |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 187 g |
| Szerokość | 15 cm |
| Głębokość | 2.5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 2 |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Ustawienia | Time zone |
| Dodatkowa funkcja | Funkcja drzemki Zegar radiowy DCF Termometr (od 0°C do +50°C) (od 32°F do 122°F) Wyświetlacz projekcyjny |
Wiecej informacji o produkcie
- Cyfrowy budzik sterowany radiowo z wyświetlaniem godziny, czasu alarmu, daty i temperatury, opcjonalnie z projekcją ścienną lub sufitową
Wyświetlacz ścienny / sufitowy:
- Dwa wyświetlacze: dla trybu projekcji, wybór pomiędzy godziną i czasem / temperaturą na przemian - wystarczy zmienić za naciśnięciem przycisku
- Łatwy do odczytania: żądany wyświetlacz jest wyświetlany czerwoną czcionką na suficie lub ścianie
- Stała projekcja: zawsze wiadomo, która jest godzina (w trybie zasilacza)
- Krótkie wyświetlanie czasu po naciśnięciu przycisku: aktywacja projektora na 5 sekund (zasilanie bateryjne)
Funkcja czasu / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Funkcja alarmu i funkcja drzemki
- Wyświetlanie daty (dzień tygodnia, dzień, miesiąc)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (5 języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski)
- Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem
Termometr:
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
- Wyświetlanie temperatury wewnętrznej: 0° do +50°C
Zawartość opakowania
- 1 budzik z projektorem „Hvar
- 1 zasilacz sieciowy
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Do zasilania bateryjnego wymagane są 2 baterie AAA Micro.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję