Zegar Retro okrągły jasnozielony
00186323
Budzik „Retro” marki Hama to właśnie to, czego potrzebujesz, by obudzić się i zacząć dzień. Co więcej, ma płynnie przesuwającą się sekundnik, który nie zakłóca snu. Zamów ten stylowy budzik już dziś, nie będziesz zawiedziony.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Zielony |
| Kolor | Jasnozielony |
| Kolor | Zielony |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 12 cm |
| Waga | 167 g |
| Szerokość | 12 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość alarmów możliwych do zaprogramowania | 1 |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Colourful, retro-style alarm clock with analogue display of time and alarm time
- Analogue alarm clock with hour, minute and second hands
- One alarm time can be set
- Trendy design
Zawartość opakowania
- 1 "Retro" alarm clock
- 1 AA Mignon battery
- 1 instruction manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
