Zegar ścienny Aruba 40 cm bez efektu tykania czarny
00185876
Quartz clock with analogue time display
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Szkło |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 40 cm |
| Waga | 1200 g |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock |
| Właściwości | Quiet |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem
- Duża, biała tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzinowe, minutowe i sekundowe
Zawartość opakowania
- 1 "Aruba" wall clock
- 1 AA Mignon battery
- 1 instruction manual
Wskazówki dla użytkownika
The sweeping second hand ensures no audible ticking sounds, and the clock can be heard emitting only a quiet humming.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję