Zegar ścienny Corfu średnica 30 cm beżowy
00185880
Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Bez plastiku
Opakowanie przyjazne środowisku: nasze opakowanie jest w 100% wolne od plastiku – w ten sposób ograniczamy ilość plastikowych odpadów i ułatw
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Wheat straw |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Kolor | Beżowy |
| Kolor osłony | Beżowy |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 280 g |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock |
| Właściwości | Quiet |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Uderzający design z wypukłymi cyframi 3D przypomina antyczną kamienną tarczę słoneczną
- Złote wskazówki godzinowa i minutowa sprawiają, że zegar ścienny przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu, np. w kuchni, salonie, pokoju do pracy.
- Tarcza z cyframi arabskimi
- Obudowa tego zegara ściennego wykonana jest w 20% ze słomy pszennej
Zawartość opakowania
- 1 zegar ścienny „Corfu”
- 1 bateria AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję