Zegar ścienny Crete MDF średnica 30 cm
00185881
Zegarek kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał korpusu | Medium Density Fiberboard (MDF) |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 1 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Kolor | Szary |
| Kolor osłony | Szary |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 375 g |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock |
| Właściwości | Quiet |
| Tryb pracy | Manualne |
| Wyświetlacz | Analogowe |
Wiecej informacji o produkcie
- Zegarek kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Analogowy zegar ścienny wykonany z wysokiej jakości płyty MDF w kolorze antracytowym
- Nowoczesna wskazówka godzinowa i minutowa wykonana z drewna (MDF)
- Elegancki wygląd: cyfry 3, 6, 9 i 12 są wygrawerowane na tarczy zegara
Zawartość opakowania
- 1 zegar ścienny „Crete”
- 1 bateria AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję