Zegar ścienny Cuba DCF termomentr i higrometr czarny
00222215
Zegar sterowany radiowo z cyfrowym wyświetlaczem czasu, kalendarza, dnia tygodnia, wilgotności otoczenia, temperatury i komfortu.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
3 wskazania komfortu klimatu pomieszczenia
Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury w pomieszczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor osłony | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 388 g |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 2.7 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock |
| Właściwości | Base |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Wskaźnik komfortu Data Zegar radiowy DCF DCF can be switched off Termometr (od -10°C do +50°C) Ustawienie strefy czasowej Higrometr (20% do 95%) |
Wiecej informacji o produkcie
- Zegar sterowany radiowo z cyfrowym wyświetlaczem czasu, kalendarza, dnia tygodnia, wilgotności otoczenia, temperatury i komfortu.
- Wyświetlanie godzin i minut
- Z wycięciem do powieszenia na ścianie
Termometr:
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i stopniami Fahrenheita
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień, miesiąc)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (5 języków: niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
Zawartość opakowania
- 1 cyfrowy zegar ścienny „Cuba” sterowany radiowo
- 2 baterie AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję