Zegar ścienny Lanzarotte termometr i higrometr średnica 35 cm czarny
00185887
Sterowany radiowo zegar z analogowym wyświetlaczem czasu i cyfrowym wskaźnikiem temperatury i wilgotności otoczenia
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Cichy mechanizm zegara
Cichy mechanizm zegarowy z pełzającym sekundnikiem
Higrometr
Wskaźnik wilgotności powietrza wewnątrz pomieszczenia
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury w pomieszczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Szkło |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 35 cm |
| Waga | 970 g |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 4 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe Analogowe |
| Dodatkowa funkcja | Zegar radiowy DCF Hygrometer (0% to 100%) Thermometer (-30°C to +50°C) |
Wiecej informacji o produkcie
- Sterowany radiowo zegar z analogowym wyświetlaczem czasu i cyfrowym wskaźnikiem temperatury i wilgotności otoczenia
- Duża, biała tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
- Ponadczasowy design sprawia, że zegar ścienny jest uniwersalnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, na przykład kuchni, salonu lub łazienki.
Zawartość opakowania
- 1 zegar ścienny „Lanzarote” sterowany radiowo
- 1 bateria AA Mignon
- 1 bateria AAA micro
- 1 instrukcja obsługi
Wskazówki dla użytkownika
Ruchoma wskazówka sekundowa zapewnia brak słyszalnego zaznaczenia, a zegar emituje jedynie ciche brzęczenie.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję