Zegar ścienny Martinique DCF termometr i higrometr czarny
00222217
Zegar sterowany radiowo z cyfrowym czasem, kalendarzem, dniem tygodnia, fazą księżyca, temperaturą i wyświetlaniem tygodnia kalendarzowego
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Fazy księżyca
Wskazywanie faz księżyca dla każdego dnia - od nowiu do ubywającego księżyca
Dwie godziny budzenia
Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
Rozkładany stojak
Rozkładana podpórka umożliwia też ustawienie zegara na stole
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
FSC
Certyfikat FSC: papier, karton i tektura w naszym opakowaniu pochodzą ze zrównoważonego leśnictwa – w ten sposób oszczędzamy zasoby drewna
Termometr
Wskazywanie temperatury w pomieszczeniu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AAA Micro |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Kolor osłony | Czarny |
| Wyświetlacz sekundowy | Display Screen |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Waga | 281 g |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 2.6 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock Table Clock |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Data Zegar radiowy DCF Funkcja alarmu Wyświetlanie faz księżyca Termometr (od +0°C do +50°C) Ustawienie strefy czasowej |
Wiecej informacji o produkcie
- Zegar sterowany radiowo z cyfrowym czasem, kalendarzem, dniem tygodnia, fazą księżyca, temperaturą i wyświetlaniem tygodnia kalendarzowego
- Wyświetlanie godzin, minut i sekund
- Z wycięciem do powieszenia na ścianie
- Wskaźnik pojemności baterii
- Automatyczna zmiana czasu z zimowego na letni
Termometr:
- Możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i stopniami Fahrenheita
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień tygodnia, dzień, miesiąc)
- Wyświetlanie dnia tygodnia (5 języków: niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, holenderski, duński)
- Funkcja alarmu i funkcja drzemki
Zawartość opakowania
- 1 cyfrowy zegar ścienny „Martinique” sterowany radiowo
- 2 baterie AAA Micro
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję