Zegar ścienny Moorea radiowy z datą i temperaturą 30 cm srebrny
00185878
Zegar radiowy z analogowym wyświetlaczem czasu i cyfrowym wyświetlaczem daty i temperatury
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Radiobudzik DCF
Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
Ustawienie strefy czasowej
Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
Sygnał radiowy DCF
Jeżeli urządzenie nie jest stosowane, można całkowicie wyłączyć sygnał radiowy DCF
wyświetlanie czasu lokalnego i innej strefy czasowej
Przełączanie pomiędzy czasem lokalnym a inną strefą czasową za pomocą przełącznika
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał okładki | Materiał syntetyczny |
| Materiał korpusu | Materiał syntetyczny |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Ilość baterii | 2 |
| Nazwa baterii | AA Mignon |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Wzór/ motyw | Cyfry |
| Kolor | Biały |
| Kolor osłony | Srebrny |
| Wyświetlacz sekundowy | Second Hand |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica | 30 cm |
| Waga | 812 g |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Wall Clock |
| Tryb pracy | Bezprzewodowe |
| Wyświetlacz | Cyfrowe |
| Dodatkowa funkcja | Termometr (od -10°C do +50°C) |
Wiecej informacji o produkcie
- Zegar radiowy z analogowym wyświetlaczem czasu i cyfrowym wyświetlaczem daty i temperatury
- Duża, biała tarcza z cyframi arabskimi i sekundnikiem
- Wyświetlacz czasu letniego
- 7 języków do wyboru (DE, FR, IT, ES, NL, DA, EN)
- Możliwość ręcznego włączania i wyłączania radia
- Możliwość przełączania między °C i Fahrenheitem
Zawartość opakowania
- 1 radiowy zegar ścienny DCF „Moorea”
- 2 baterie AA Mignon
- 1 instrukcja obsługi
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję