Zestaw 2 pierścieni filtracyjnych 62–86 mm
00005897
For easily screwing off seized filters thanks to leverage effect or for removing two filters which are too tightly screwed with each other
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Seria | Photo filters |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica do | 86 mm |
| Średnica od | 62 mm |
| Waga | 9 g |
| Długość | 14 cm |
| Maks. obszar przeznaczony do mocowania | 86 mm |
| Minimalny obszar mocowania | 62 mm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | Filter clamp |
Wiecej informacji o produkcie
- For easily screwing off seized filters thanks to leverage effect or for removing two filters which are too tightly screwed with each other
- For filters or other screwable lens attachments with a diameter between 62 and 86 mm
Zawartość opakowania
- 2 filter clamps
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję