Zestaw 2w1 Multi uchwyt samochodowy na kratkę lub szybę 360 stopni
00201521
Wybierz, co wolisz: możesz przymocować ten uchwyt na telefon komórkowy za pomocą przyssawki lub klamry na wentylację. Nie potrzebujesz teraz nawigacji? Po prostu umieść w uchwycie swoje ulubione zdjęcie i uśmiechaj się podczas jazdy.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Możliwość obracania o 360°
Optymalna regulacja: przegub kulowy umożliwia obracanie urządzenia o 360° i regulację kąta nachylenia, idealne do ustawiania w pozycji pionowej lub poziomej
Odpowiedni dla każdego smartfona
Pasuje do każdego rodzaju smartfona – z etui lub osłoną, jak również bez żadnej osłony.
Ruchomy uchwyt zaciskowy
Dopasowuje się: proste i indywidualne dopasowanie do urządzenia za pomocą ruchomego zacisku
Ramka na zdjęcia w tle
Zintegrowana ramka do zdjęć: na powierzchni wkładania uchwytu można umieścić zdjęcie o wymiarach do 4,4 x 6,9 cm
Elastyczne ramię przegubowe
Bardzo elastyczne ramię umożliwiające indywidualne ustawianie
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Przystosowany dla | Smartphone |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość urządzenia do | 11 cm |
| Szerokość urządzenia | 4 cm |
| Waga | 254 g |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Uchwyt samochodowy |
| Maks. udźwig | 0.2 kg |
| Montaż | Uchwyt kraty wywietrznika Mocwanie na przyssawkę |
Wiecej informacji o produkcie
- Zestaw uchwytu do bezpiecznego mocowania smartfona do szyby samochodu lub kratki wentylacyjnej.
- Uchwyt jest przymocowany do szyby za pomocą długiego, giętkiego ramienia obrotowego przy użyciu przyssawki, co pozwala na maksymalną dostępność i pozycjonowanie według życzenia.
- Poprzez zmianę kąta nachylenia zawsze możliwy jest najlepszy widok na wyświetlacz, nawet na słońcu, na przykład.
- Telefon można obracać według życzenia, np. do nawigacji poziomej na smartfonie.
- Uchwyt do lameli wentylacyjnych samochodu oferuje bezpieczną i kompaktową alternatywę mocowania telefonu komórkowego.
- Uchwyt samochodowy jest kompatybilny z smartfonami o szerokości od 4 do 11 cm.
- Dostęp do gniazda ładowania smartfona pozostaje wolny, dzięki czemu urządzenie można również ładować podczas jazdy.
- Uchwyt do smartfona jest montowany bez klejenia ani wiercenia, dzięki czemu pasuje do prawie każdego samochodu i można go łatwo usunąć w razie potrzeby.
Zawartość opakowania
- 1 universal smartphone holder
- 1 suction cup holder
- 1 grating clamp
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję