Zestaw gniazd 2 sztuki z pilotem i wyłącznikiem białe
00223581
Możesz włączyć swoją lampę stojącą tylko od tyłu sofy? Musisz wspinać się po drabinie, żeby włączyć swój system hi-fi? W takim razie najwyższy czas, żebyś zaopatrzył się w gniazdko zdalnie sterowane, które pozwoli Ci łatwo włączać i wyłączać urządzenia za pomocą pilota.
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Bezpieczeństwo dzięki zwiększonej ochronie przed dotykiem
Z ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu
Zestaw gniazd bezprzewodowych z funkcją uczenia się
Ułatwione programowanie: wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk na gniazdach bezprzewodowych
Praktyczny przełącznik
Gniazda bezprzewodowe z przełącznikiem: praktyczny przełącznik ręczny umożliwia ponadto manualne odcięcie zasilania elektrycznego bez odłączania wtyczki
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Częstotliwość | 433 MHz |
| Zasięg | 30 m |
| Moc włączenia | 3680 W |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Biały |
| Kolor | Biały |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość wtyczek | 2 |
| Właściwości | With increased Contact Protection |
| Możliwość sciemnienia | Nie |
| Cecha specyficzna | Remote Controls |
| Stopień ochrony IP | IP20 (Dry Rooms) |
| Dodatkowa funkcja | Channel changeable |
| Maksymalne obciążenie | 3500 W |
Wiecej informacji o produkcie
- An easy and convenient way to switch electrical consumers on and off
- The programmable wireless sockets in the set can be switched on or off with the remote control (individually or in groups)
- Ideal for devices that are positioned in hard-to-reach places, e.g. DVD players, TVs, receivers, lamps, Hi-Fi systems
- Convenient assistance also for sick and physically impaired people
- Range of up to 30 m, depending on local conditions
- The wireless sockets note the last state (on or off), e.g. in the event of a power failure or if they are unplugged, so that the devices connected to them continue to respond as desired
Zawartość opakowania
- 2 wireless sockets
- 1 remote control
- 1 CR2032 button cell
- 1 operating manual
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję



















