Zestaw klawiatura i mysz komp. Wk-750 multi device bezp. QWERTY Assist AI
U8173069
Podłącz kilka urządzeń jednocześnie dzięki funkcji Multi-device: Zestaw składający się z klawiatury biurowej i optycznej 6-przyciskowej myszy do bezprzewodowego sterowania komputerami, smartfonami i tabletami przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Sterowanie multimediami z użyciem klawiszy funkcyjnych
Kombinacje z klawiszem Fn: sterowanie funkcjami multimedialnymi poprzez drugie przypisanie klawiszy funkcyjnych – bez konieczności przechodzenia przez kłopotliwe ustawienia systemu
Funkcja FN-Lock
Łatwa aktywacja i dezaktywacja funkcji FN-Lock: zamiana pierwszego i drugiego przypisania klawiszy F1-F12 – w ten sposób można korzystać z przypisanych do nich funkcji multimedialnych bez każdorazowego przytrzymywania klawisza Fn
Możliwość regulacji podświetlenia
Intensywność światła podświetlanej klawiatury można regulować, co zapewnia optymalną obsługę w ciemności – w sam raz do zapisywania spontanicznych pomysłów o dowolnej porze dnia
Regulacja kąta nachylenia
Ergonomiczne pisanie: składane nóżki umożliwiają wybór spośród trzech kątów pisania, zapewniając pewną i wygodną pracę na klawiaturze bezprzewodowej
Szyfrowanie wprowadzanych danych
Bezpieczeństwo przede wszystkim: klawiatura bezprzewodowa szyfruje wszystkie naciśnięcia klawiszy zgodnie ze standardem szyfrowania AES-128
Wysokiej jakości komponenty aluminiowe
Elegancki wygląd i nowoczesny design dzięki wysokojakościowym i wytrzymałym komponentom aluminiowym
Odbiornik USB z możliwością schowania
Stałe miejsce: odbiornik USB można schować w obudowie klawiatury lub myszki, co pozwala zaoszczędzić miejsce
Zestaw do wielu urządzeń, z 3 kanałami
Wszędzie gotowa do pracy: klawiatura z myszką do wielu urządzeń ma 1 kanał radiowy i 2 kanały Bluetooth, dzięki czemu może być podłączona do maksymalnie 3 urządzeń końcowych jednocześnie, a przełączanie możliwe jest w mgnieniu oka za dotknięciem przycisku
Bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszki z akumulatorami
Wydajność i możliwość ładowania: zintegrowana bateria litowo-polimerowa w klawiaturze bezprzewodowej i myszce gwarantuje maksymalną elastyczność
Czujnik Blue Wave
Czujnik Blue Wave umożliwia użycie myszki optycznej na prawie wszystkich powierzchniach
Ergonomiczny design myszki
Ergonomiczny kształt myszki bezprzewodowej doskonale pasuje do dłoni osób praworęcznych i zapewnia komfortowe warunki pracy
Niezwykle ciche przyciski
Cicha myszka bez dźwięku klikania: niezwykle ciche przyciski umożliwiają bezproblemową i swobodną pracę z myszką bezprzewodową
Przyciski przeglądarki
Praktyczne przyciski boczne: przyciski przeglądarki, w które wyposażona jest ta myszka bezprzewodowa, obsługują funkcje Dalej/Wstecz, ułatwiając korzystanie z przeglądarki internetowej, programu Outlook itd.
Cicha klawiatura z mechanizmem nożycowym
Wytrzymałe klawisze nożycowe o długiej żywotności: idealne do intuicyjnego, płynnego i cichego pisania – nawet z bardzo dużą szybkością
Asystent SI do wielu programów
Wydajniejsza praca dzięki sztucznej inteligencji: przycisk Assist aktywuje obsługującego wiele programów asystenta SI
Ponad 20% certyfikowanych materiałów z recyklingu
Nowe ze starego: obudowa i przyciski tego produktu składają się w 65 % z certyfikowanego tworzywa ABS pochodzącego z recyklingu
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Materiał | |
|---|---|
| Mouse wheel (material) | Metal |
| Materiał | Materiał syntetyczny Aluminium Post-Consumer Material |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 20 d |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| DPI-Range | 1600 2400 1200 800 3200 |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10 MacOS 11 or later iOS 14 or higher iPadOS 14 or higher Android 8.0 or higher |
| Maks. DPI | 3200 |
| Zasięg | 10 m |
| Funkcje specjalne | Tryb oszczędzania energii Włącznik/wyłącznik Podstawka baterii LED Browser key Backlight Folding feet |
| Battery life mouse (depending on usage) | 90 d |
| Zasilanie | |
|---|---|
| Nazwa baterii | Lithium-Ionen |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny Niebieski Ciemnoszary |
| Układ Klawiatury | QWERTY (US) |
| Kolor | Czarny |
| Mouse - form factor | Right handed |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Zestaw zawiera w szt. | 4 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość myszki | 6.8 cm |
| Szerokość myszki | 76 g |
| Wysokość myszki | 3.7 cm |
| Głębokość myszki | 10.7 cm |
| Szerokość klawiatury | 41.2 cm |
| Waga klawiatury | 505 g |
| Wysokość klawiatury | 1.8 cm |
| Głębokość klawiatury | 13.8 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Ilość klawiszy multimedialnych | 16 |
| Typ | Myszka PC Right handed |
| Liczba przycisków myszy | 6 przycisków wraz z rolką przewijania |
| Scroll wheel | Scroll |
| Technika | Optical (BlueWave) |
| Mouse - Sliding Pads | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Number of Keys (Keyboard) | 113 |
| Mouse - Keys | Whisper |
| Kluczowa etykieta | Laser engraving |
| Kluczowa technologia | Scissor mechanism |
Wiecej informacji o produkcie
- Podłącz kilka urządzeń jednocześnie dzięki funkcji Multi-device: Zestaw składający się z klawiatury biurowej i optycznej 6-przyciskowej myszy do bezprzewodowego sterowania komputerami, smartfonami i tabletami przez Bluetooth lub radio w połączeniu z odbiornikiem USB-A
- Pełnowymiarowa ze wszystkimi funkcjami: klawiatura w 100% z blokiem numerycznym spełnia wszystkie wymagania dla biura i biura domowego
- Laserowo drukowane klawisze klawiatury bezprzewodowej zapewniają doskonałą odporność na zużycie
- Niezawodna technologia Bluetooth i technologia radiowa 2,4 GHz z zasięgiem 10 metrów (w zależności od zastosowania i warunków otoczenia)
- Oddzielny włącznik/wyłącznik dla myszy i klawiatury
- Tryb czuwania po 5 minutach bezczynności bezprzewodowej klawiatury i myszy
- Odbiornik radiowy łączy klawiaturę i mysz z laptopem itp. - proste Plug and Play
- Mysz PC z przełącznikiem dpi
- Wytrzymałe 2-kierunkowe metalowe kółko przewijania
- Pokryte polimerem stopki ślizgowe: płynne ruchy myszy i nieprzerwana praca
- Obudowa i klawisze zestawu klawiatury i myszy są wykonane z tworzywa ABS pochodzącego w 65% z recyklingu
Zawartość opakowania
- 1 klawiatura dla wielu urządzeń
- 1 mysz wielourządzeniowa
- 1 odbiornik USB-A
- 1 kabel USB do ładowania (USB-A do USB-C) wraz z adapterem (USB-C do USB-A) i menedżerem kabli
Wymagania systemowe
- Windows 11/10: można korzystać ze wszystkich funkcji; przycisk Assist: aktualna wersja systemu Windows 11 i zainstalowana aplikacja Microsoft Copilot
- Możliwość korzystania w ograniczonym zakresie z systemów operacyjnych MacOS 11 lub nowszych, iOS 14 lub nowszych, iPadOS 14 lub nowszych lub Android 8.0 lub nowszych.
- W przypadku Bluetooth na laptopach lub komputerach stacjonarnych: istniejąca funkcja lub odbiornik Bluetooth
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję


