Zestaw opasek zaciskowych 2.5 x 100 - 150 - 200mm 150 szt.
00001210
Protects displays from dirt, scratches and fingerprints
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Uproszczone mocowanie
EASY-ON®: uchwyty ułatwiające przytwierdzanie folii ochronnej
Technologia 4-warstwowa
Ekstremalnie odporna na porysowanie, kwasoodporna, antystatyczna i zmywalna technologia 4-warstwowa
Odtwarzanie oryginalnej kolorystyki
Odtwarzanie oryginalnych kolorów na ekranie niezrównanej jakości
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | Photo/Video |
| Wymiary Notebooka | 7,12 - 13,97 cm (2,8" - 5,5") |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał | Plastic (PET) |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Transparent |
| Seria | Premium |
| Kolor | Transparent |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Ilość jednostek | 2 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Przekątna | 14 cm |
| Długość | 8.5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
Wiecej informacji o produkcie
- Protects displays from dirt, scratches and fingerprints
- Universal fit for all digital cameras, mobile phones, MP3 players and navigation systems with a screen size of up to 14 cm (5.5")
- Easy to apply without air bubbles, can be removed without leaving any residue
- Self-adhesive
- Can easily be trimmed to size with a pair of scissors
- Guarantee: 10 years
Zawartość opakowania
- 2 "Premium" universal screen protectors
- 2 patterns
- 1 microfibre cloth
- 1 card for attaching the protector
- 2 EASY-ON® applicators
- EASY-ON® mounting instructions
Wskazówki dla użytkownika
The templates are available for download at www.hama-protect.com. They allow you to easily adapt the universal screen protector to your individual requirements.
Please make sure that the document size is adjusted to 100% when printing out the templates.
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję