Zestaw słuchawkowy HS-P100 V2 biurowy stereo czarny
00139931
PC office headset with mobile microphone arm and 1 x 3.5 mm jack connection plus Y-adapter
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Highlights
Jednostronne wyprowadzenie kabla
Jednostronne wyprowadzenie kabla zapewnia więcej swobody podczas użytkowania słuchawek
Przewodowy pilot zdalnego sterowania
Przewodowy pilot do wygodnej, bezstopniowej regulacji głośności
Ramię mikrofonu z regulacją w pionie
Wysięgnik mikrofonu do pozycjonowania pionowego
Adapter Y do tabletu/notebooka z gniazdem 3,5 mm
Z adapterem Y do łatwego korzystania na tablecie/notebooku/komputerze PC z gniazdem typu jack 2 x 3,5 mm
Oddychający materiał
Oddychająca siatka mesh odprowadza wilgoć ze skóry i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu i poceniu
Perfekcyjne przyleganie
Muszle słuchawkowe i pałąk nagłowny z wyściółką gwarantujące perfekcyjne przyleganie słuchawek przez dłuższy czas
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Zastosowanie | |
|---|---|
| Polecane Użycie | PC Notebook |
| Materiał | |
|---|---|
| Materiał słuchawek | Mesh |
| Materiał | Materiał syntetyczny |
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Zakres częstotliwości słuchawek | 20 Hz -20 kHz |
| Zakres częstotliwości mikrofonu | 100 Hz-10kHz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ω |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Kompatybilny system operacyjny | Windows 11/10/8/7 |
| Funkcje specjalne | Y-Adapter in PC-99 Color Coding |
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Srebrny Czarny |
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Średnica głośnika | 40 mm |
| Waga | 125 g |
| Długość kabla | 2 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Typ | Słuchawki stereo |
| Budowa | Słuchawki nauszne |
| Dynamika | 95 dB +/- 3 dB |
| Czułość mikrofonu | -42 dB +/-3 dB |
| Położenie mikrofonu | Ear-Clip Microphone |
| Charakterystyka kierunkowości | Wilelokierunkowy |
| Dodatkowa funkcja | Volume control |
Wiecej informacji o produkcie
- PC office headset with mobile microphone arm and 1 x 3.5 mm jack connection plus Y-adapter
- Adjustable headband
- Ultra-lightweight for excellent wearing comfort
Zawartość opakowania
- 1 "HS-P100 V2" PC office headset
- 1 audio adapter
- 1 instruction manual
Wymagania systemowe
- Operating system: Windows 11/10/8.1/8/7
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję










