Zestaw śrubokrętów 24w1 mini
00200762
Wszystkie drobne naprawy w domu, komputery stacjonarne, laptopy, tablety i urządzenia elektroniczne
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Dane techniczne
| Wygląd (kolor, design, motyw, seria) | |
|---|---|
| Odcień koloru | Czarny |
| Linia produktowa | Essential Line |
| Kolor | Czarny |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Zestaw zawiera w szt. | 24 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Szerokość (korpus) | 19.1 cm |
| Wysokość (korpus) | 6 cm |
| Głębokość (korpus) | 9.6 cm |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Jakość | Essential |
Wiecej informacji o produkcie
- Wszystkie drobne naprawy w domu, komputery stacjonarne, laptopy, tablety i urządzenia elektroniczne
- Niezbędny do precyzyjnych prac mechanicznych, np. przy urządzeniach elektronicznych
- Końcówki wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałej stali
- Poręczne i stylowe etui imitujące skórę
- Mieści się w każdej kieszeni spodni lub szufladzie
- Zestaw składa się z:
- 1 stabilnej aluminiowej rączki z antypoślizgową, żebrowaną powierzchnią
- 9 wymiennych końcówek „Torque” (T2 / T3 / T4 / T5 / T6 / T8 / T9 / T10 / T15)
- 4 wymiennych końcówek „Hexagon socket” (H1.5 / H2.0 / H2.5 / H3.0)
- 3 wymienne końcówki „Phillips” (PH1,5 / PH 2,0 / PH 3,0)
- 3 wymienne końcówki „Slot-head” (SL1,5 / SL2,0 / T7 / T8 / T9 / SL3,0)
- 3 wymienne końcówki „Pentalobe” (PL0,8 / PL1,2 / PL1,6)
- 2 wymienne końcówki „Tri-Wing-head” (0,6Y / 2,5Y)
Zawartość opakowania
- 1 futerał imitujący skórę
- 1 aluminiowy uchwyt
- 24 wymienne końcówki
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję