Zestaw zasilający Power Kit 6 mm²
00185828
For connecting a car HiFi amplifier in the vehicle
Darmowa przesyłka od 100,00 zł
30 dni na zwrot
Elastyczne i bezpieczne płatności
Bezpłatna wysyłka zwrotna
Jakość według niemieckich standardów
Od pierwszych próbek produkcyjnych aż po gotowość do produkcji seryjnej: Nasze produkty przechodzą surowe i kompleksowe kontrole jakości, które są planowanie i przeprowadzane w Niemczech. Tym sposobem gwarantujemy przestrzeganie wszelkich wytycznych, dyrektyw oraz norm – i spełniamy przy tym najwyższe wymagania.
Dane techniczne
| Właściwości elektrotechniczne | |
|---|---|
| Wartość bezpiecznika | 20 A |
| Dane logistyczne (ilość, prezentacja) | |
|---|---|
| Komponent 1 | Okrągłe Łącze elektryczne Złączka elektryczna Uchwyt bezpiecznika Opaska do kabli Przewód zasilania Bezpiecznik Kabel masa Kabel RCA 2 kanały |
| Zestaw zawiera w szt. | 17 |
| Wymiary i waga | |
|---|---|
| Długość kabla masowego | 1 m |
| Przekrój kabla zasilającego | 6 mm² |
| Długość kabla Cinch | 5 m |
| Długość kabla Power | 5 m |
| Właściwości fizyczne | |
|---|---|
| Rodzaj | CarHiFi |
Wiecej informacji o produkcie
- For connecting a car HiFi amplifier in the vehicle
- Suitable for devices up to max. 20A current consumption
Consisting of:
- 5 m power cable, 6 mm², red-transparent, with ring cable shoe, hole ø: 8.3 mm
- 1 m power cable, 6 mm², brown-transparent, with ring cable shoe, hole ø: 8.3 mm
- 5 m double-shielded RCA cable with moulded plugs, gold-plated contacts, incl. remote line, colour: blue
- 1x AGU pro fuse holder, protected against moisture and dirt
- 1x AGU fuse 20 A
- 2x fork cable shoe, inner ø: 4.4 mm
- 10 cable ties for attachment, black
Zawartość opakowania
- 2 power cables
- 1 RCA cable
- 1 AGU pro fuse holder
- 1 AGU fuse
- 2 fork cable shoes
- 10 cable tie
Informacje o producencie
| Nazwa producenta | Hama GmbH & Co KG |
| Adres pocztowy | 86652 Monheim |
| Strona internetowa producenta | https://hama.com |
Wsparcie
Masz pytania dotyczące produktu? Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:
Napisz własną recenzję
