3-násobná predlžovacia zásuvková lišta s vypínačom, 3 m, biela
00030535
Na pripojenie až troch elektrických spotrebičov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Prierez vodiča | 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Rozmer - šírka | 5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 19.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet vodičov | 3.0000 |
| Počet zásuviek | 3 |
| Funkcia | Vypínač Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie až troch elektrických spotrebičov
- Podsvietený, dvojpólový vypínač zap./vyp._x000D_
- Zásuvkové vložky otočené o 45°_x000D_
- So záklopkou - zvýšená ochrana proti náhodnému kontaktu_x000D_
- Testované podľa GS
Rozsah dodávky
- 1 predlžovací kábel s 1 zásuvkou
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















