360° Rotation Uni, puzdro na tablet s uhlopriečkou 9,5-11" (24-28 cm), čierne
00216434
Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Režim na šírku a na výšku
Flexibilné použitie vo formáte na šírku a na výšku
Zariadenie zostáva v kryte
Zariadenie môže počas používania zostať v kryte
Pružný elastický pás
Flexibilný elastický pás pre bezpečné uzavretie
Vysoko elastické elastické pásy
Vysoko elastické elastické pásy umožňujú prispôsobenie rôznym veľkostiam tabliet
Rotácia o 360°
Integrovaný otočný stôl pre rotáciu o 360° v oboch smeroch
Funkcia 2-stupňového stojana
Embosované čiary pre 2-stupňovú stand funkciu
Pohodlné použitie fotoaparátu
Praktické použitie fotoaparátu na portrét vďaka skladateľnému magnetickému rohu fotoaparátu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 22,9 - 27,9 cm (9" - 11") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Univerzálny |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 19 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 26.3 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 320 g |
| Vnútorná šírka | 17.4 cm |
| Vnútorná výška | 25 cm |
| Vnútorná hĺbka | 0.61 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Taška |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Odolný materiál
Rozsah dodávky
- 1 obal na tablet s 360° otáčaním Uni
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review