3v1 podložka pre notebooky s uhlopriečkou obrazovky 40 cm (15,6")
00053011
Poznámkový blok s tromi funkciami
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Mikrovlákno Styrénová butadienová guma (SBR) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 22 cm |
| Rozmer - šírka | 34.5 cm |
| Rozmer - výška | 0.1 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Poznámkový blok s tromi funkciami
- Utierka na suché čistenie obrazoviek notebookov
- Tiež vhodná ako ochranná utierka pre notebooky s uhlopriečkou obrazovky 40 cm (15,6")
- Pri prenášaní notebooku sa 3v1 podložka vloží medzi klávesnicu a obrazovku
- Tým sa dajú predísť škrabancom a známkam na notebooku
- Tiež vhodná ako protišmyková podložka pod myš
Rozsah dodávky
- 1 3v1 poznámkový blok
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review