4K HDMI™ prepínač 2x1, 2x HDMI™ zásuvky - 1x HDMI™ konektor
00205323
HDMI™ 2.0 prepínač na pohodlné prepínanie medzi dvoma HDMI™ zdrojovými zariadeniami na jednom monitore, napr. herná konzola a notebook
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vynikajúca kvalita obrazu
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu bez rušení
Ultra HD - 4K
Pre dokonalú, vysoko rozlíšenú Ultra HD kinematografiu 4096 x 2160 (4K) pixelov
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 6 cm |
| Výška (telo) | 1.7 cm |
| Hĺbka (telo) | 8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | HDMI prepínač |
| Zapínanie/spínanie | Poloautomatický |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- HDMI™ 2.0 prepínač na pohodlné prepínanie medzi dvoma HDMI™ zdrojovými zariadeniami na jednom monitore, napr. herná konzola a notebook
- Podporuje rozlíšenie až do 4k @ 60Hz
- Tlačidlo na jednoduché prepínanie medzi dvoma zdrojmi
- Nie je potrebný žiadny externý zdroj napájania
- Inštalácia Plug & Play: nie je potrebný žiadny softvér
- Dvojito tienený HDMI™ kábel, dĺžka 0,60 m
- Kompatibilný s HDCP
Rozsah dodávky
- 14K HDMI™ prepínač 2x1
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Pre dokonalý prenos signálu by dĺžka kábla od zariadenia k HDMI™ prepínaču a od HDMI™ prepínača k televízoru nemala celkovo presiahnuť 5 metrov.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review