Action, elektronická meteostanica, biela
00186412
Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Hygrometer
Zobrazovanie vlhkosti pre vnútorné aj vonkajšie použitie
4 Symboly Predpoveď počasia
Predpoveď počasia so 4 ikonami: slnečno, mierne zamračené, zamračené, daždivé
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 50 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 3 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AAA Micro |
| Typ batérií (základňa) | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 12 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 12 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozlíšenie | 0.01 % |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±8% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1,5 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Vonkajšia: -30°C až +60°C |
| Ďalšie funkcie | Vonkajší bezdrôtový senzor Pamäť údajov Predpoveď počasia Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
- Intuitívna obsluha pomocou 3 dotykových senzorov na displeji
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
- Ukladanie min./max. hodnôt teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Vlhkomer:
- Ukladanie min./max. hodnôt vlhkosti prostredia
- Zobrazenie času a dátumu
Rozsah dodávky
- 1 elektronická meteostanica „Action“
- 1 vonkajší senzor
- 5 AAA mikrobaterií
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný senzor:
vonkajší senzor 185850 je kompatibilný s touto meteostanicou na rozšírenie a ako náhrada.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okenné rámy môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nedovoľ, aby produkt spadol a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záručné nároky.
- Udržuj deti ďaleko od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie určeného typu. Ulož si pokyny k výberu správnych batérií z návodu na použitie pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a kontakty v zariadení.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú určené na pohotovostné použitie).
- Nezkratuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nenechávaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review