Adaptér 3‑násobný, 1x ochranný kontakt + 2x eurozásuvka, biely
00223215
Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až 3 elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet zásuviek | 3 |
| Funkcia | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Viaczásuvkový predlžovací kábel na pripojenie až 3 elektrických zariadení
- Kompaktný adaptér pre viac možností pripojenia: 1 uzemnená zásuvka s kontaktom a 2 európske zásuvky
Rozsah dodávky
- 1 adaptér na zásuvku
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
