Adaptér do zásuvky, ochranný kontakt, prepäťová ochrana
00223325
Adaptér zásuvky chráni pripojené zariadenia pred prepätím spôsobeným napäťovými špičkami, statickými nábojmi a nepriame bleskové údery.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
LED indicator for intact voltage surge protection
Green pilot light: optical function display for the voltage surge protection
LED display for mains voltage
Red pilot light: optical indicator of mains voltage presence
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet zásuviek | 1 |
| Funkcia | Prepäťová ochrana |
| Ďalšie funkcie | Prepäťová ochrana |
Ďalšie informácie o produkte
- Adaptér zásuvky chráni pripojené zariadenia pred prepätím spôsobeným napäťovými špičkami, statickými nábojmi a nepriame bleskové údery.
Rozsah dodávky
- 1 adaptér na zásuvku
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak sa červená kontrolka pre sieťové napätie nerozsvieti, nie je pripojenie k sieti.
Ak sa zelená kontrolka na ochrane proti prepätiu po zapnutí nerozsvieti, ochrana proti prepätiu už nie je funkčná. Pripojené zariadenia už nie sú chránené.
Nepřipájaj ďalšie zariadenia do zásuvky a kontaktuj kvalifikovaného elektrikára.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review