Adaptér do zásuvky, zásuvka s ochranným kontaktom, vypínač, čierna
00223214
Zásuvkový adaptér s prepínačom na pripojenie zariadenia pre úsporné používanie energie
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Špecifikácie siete | 16 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet zásuviek | 1 |
| Funkcia | Vypínač |
| Integrované | Vypínač ON/OFF |
Ďalšie informácie o produkte
- Zásuvkový adaptér s prepínačom na pripojenie zariadenia pre úsporné používanie energie
- Vypínač so svetelnou indikáciou v červenej farbe, ideálny na vypnutie zariadení, ktoré nie sú potrebné alebo sú v pohotovostnom režime
Rozsah dodávky
- 1 adaptér na zásuvku
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
