Adaptér na statív pre akčné kamery, s 1/4-palcovým závitom
00004565
Adaptér na statív pre akčné kamery ako GoPro na pripevnenie na všetky statívy a držiaky so závitom 1/4" pre flexibilné perspektívy a stabilné zábery
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Univerzálny závit 1/4" na montáž na statív
Pevný stojan na mieste: dá sa namontovať na všetky bežné statívy vďaka závitu 1/4"
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Akčná kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 12 g |
| Rozmer - dĺžka | 3 cm |
| Rozmer - šírka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Statívový závit 1/4" |
Ďalšie informácie o produkte
- Adaptér na statív pre akčné kamery ako GoPro na pripevnenie na všetky statívy a držiaky so závitom 1/4" pre flexibilné perspektívy a stabilné zábery
- Vhodné pre všetky akčné kamery s GoPro-kompatibilným systémom uchytenia
- Rozširuje možnosti použitia akčnej kamery s klasickými statívmi na fotenie a guľovými hlavami
- Pevné plastové puzdro s kovovým závitom pre bezpečné uchytenie aj pri dynamických pohyboch
- Kompaktná konštrukcia – ideálna pre mobilné a modulárne zostavy
- Rýchlejšie prepínanie medzi rôznymi systémami uchytenia bez nutnosti upravovať akčnú kameru
Rozsah dodávky
- 1 adaptér na statív pre akčné kamery
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review