Adaptér na zásuvky 2-násobný, 2x eurozásuvka, dvojbalenie, biely
00223211
Viacsoklová predlžovacia zásuvka na pripojenie až dvoch elektrických zariadení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie | 250 V |
| Max. zaťaženie | 1150 W |
| Špecifikácie siete | 5 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet zásuviek | 2 |
| Funkcia | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Viacsoklová predlžovacia zásuvka na pripojenie až dvoch elektrických zariadení
- Kompaktný adaptér premení uzemnenú zásuvku na dve európske zásuvky
Rozsah dodávky
- adaptér s 2 zásuvkami
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review