Aktívna izbová TV anténa Pro, DVB-T2, plochá
00221083
Aktívna vnútorná anténa pre silný digitálny príjem TV signálu (DVB-T2)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Najlepšie podmienky prijatia
Zosilňovač s nízkym šumom: Vysoká vstupná citlivosť zabezpečuje najlepší príjem signálu
Nastaviteľný zisk signálu
Vždy najlepší príjem: automaticky reguluje výkon zosilňovača pre príjem bez rušenia a tým aj optimálnu kvalitu obrazu a zvuku
Vypínač zapnutia/vypnutia
Samostatný vypínač na vnútornej anténe: úspora energie – takže anténa DVB-T2 spotrebúva energiu len vtedy, keď ju potrebujete
Všestranné umiestnenie
Extrémne plochá – mnoho možností: Vnútorná anténa sa dá nastaviť, položiť a zavesiť horizontálne aj vertikálne
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Napájanie cez TV
Fantómové napájanie cez anténny kábel: TV môže napájať anténu DVB-T2
LED indikátor napájania
LED indikátor napájania indikuje, či je napájanie aktívne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Vo vnútri |
| Spôsob použitia | Izbová anténa |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 174 - 230 MHz 470 - 690 MHz |
| Technológia | DVB-T/T2 Rádio TV |
| Zosilnenie | Aktívny |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Vzdialené napájanie cez anténny kábel Externý napájací USB adaptér |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Plochá anténa |
| Dĺžka koax. káblu | 1.27 m |
| Rozmer - dĺžka | 20 cm |
| Rozmer - šírka | 1 cm |
| Rozmer - výška | 13.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Montáž | Stojan |
| Výkon | 45 |
Ďalšie informácie o produkte
- Aktívna vnútorná anténa pre silný digitálny príjem TV signálu (DVB-T2)
- Veľká prijímacia plocha vnútorného antény (13,5 x 20 cm) umožňuje príjem staníc s horizontálnou aj vertikálnou polarizáciou bez otáčania antény
- Ideálna pre HD
- 5G LTE filter: zaručuje príjem bez rušenia, pretože signály mobilných telefónov 5G sú filtrované
- Napájanie cez USB-A – micro-USB kábel, automaticky sa zapína a vypína spolu s prijímačom
- USB kábel umožňuje všestranné použitie, napríklad v obytných vozidlách, autách a na lodiach, ale aj na pripojenie k power bankám, ak nie je v blízkosti elektrická zásuvka, napríklad pri kempovaní
- 2 m kábel s koaxiálnym konektorom
Rozsah dodávky
- 1 "Pro" vnútorná anténa
- 1 USB-A - micro-USB kábel
- 1 držiak (stojan/zavesenie na stenu)
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Aby si mohol spracovať DVB-T2 signál z antény, tvoj televízor musí mať aj DVB-T2 tuner. Ak ho nemá, budeš potrebovať DVB-T2 prijímač alebo DVB-T2 box. Predpoveď príjmu pre DVB-T2 nájdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Produkt je určený iba na použitie v interiéri.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa s produktom nehrali.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Používaj produkt iba v zásuvke, ktorá je na to schválená. Sieťová zásuvka musí byť vždy ľahko prístupná.
- Odpoj produkt od siete pomocou vypínača – ak vypínač nie je k dispozícii, vytiahni sieťový kábel zo zásuvky.
- Ulož všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Neprehýbaj a neškriab kábel.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel poškodený.
Varovanie
- Nepokúšaj sa zariadenie opravovať alebo udržiavať sám. Všetky servisné práce prenechaj kvalifikovanému odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho ďalej, ak je poškodený.
FAQs
Môžem použiť aj vnútornú anténu pre staré rádio?
Všetky vnútorné antény Hama sú tiež navrhnuté pre FM, takže je možné prijímať aj analógové signály zo starého rádia. Predpokladom je, že na rádiu je dostupné vhodné pripojenie, napríklad koaxiál, F-zásuvka.
Môžem použiť aj vnútornú anténu v obytnom aute?
Pasívne vnútorné antény sa vždy dajú použiť v obytných autách, karavane a podobne. V prípade aktívnych vnútorných antén musí byť zaručený zdroj napájania – buď prostredníctvom fantómového napájania z rádia, televízora alebo USB, alebo cez zdroj, napájací zdroj a podobne.
Kde je najlepšie miesto na inštaláciu vnútornej antény?
Vnútorné antény majú zvyčajne najlepší signál pri oknách. Inak je užitočné vyskúšať rôzne miesta. Umiestnenie na vyššie miesta tiež zabezpečuje lepší príjem.
Potrebujem vnútornú anténu pre smart TV?
Smart TV môže tiež prijímať televízne kanály s vnútornou anténou, ak nemá káblové pripojenie, satelit alebo vonkajšiu anténu. Predpokladom je, že smart televízor má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review