Analógový teplomer, vnútorný, drevený, 20 cm
00186401
Veľmi jednoducho skontroluj aktuálnu teplotu v miestnosti
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Masívny buk |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 3.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.8 cm |
| Rozmer - výška | 20 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Analógový |
| Typ | Drevený teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -10°C až +50°C |
| Montáž | Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -10°C až +50°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Veľmi jednoducho skontroluj aktuálnu teplotu v miestnosti
- analógový interiérový teplomer
- Taktiež ideálny na kontrolu alebo zníženie nákladov na kúrenie: o stupeň menej môže ušetriť až 6 % nákladov na kúrenie
- Závesná montáž, napr. na upevnenie pomocou klinca alebo podobne
- Jasné stupnice presné na jeden stupeň
- Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia
- Materiál: masívne bukové drevo
Rozsah dodávky
- 1 teplomer
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review