Anténny kábel, koaxiálna spojka, pozlátený, 10,0 m, 120 dB
00202026
Na prenos audio a video signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou a televízorom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Konštrukcia koaxiálneho kábla
Konštrukcia koaxiálneho kábla pre bohaté basy a čisté výšky
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Z overiteľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Toto uzatvára kruh: Tento produkt pozostáva aspoň z 20 % recyklovaných materiálov – takto sa zapájame do ekologicky šetrného cyklu
Optimised kink protection
Optimised kink protection thanks to flexible and resilient materials prevents cable breakage
Pomer tienenia: 120 dB
Hodnota tienenia 120 decibelov (dve vrstvy extrémne hustého copu + tienenia fólie) na ochranu pred elektromagnetickým rušením
4-násobne tienený
Štvornásobné tienenie pre optimálne zníženie elektromagnetického rušenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedancia | 75 Ω |
| Druh tienenia | 4-násobne tienený |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 10 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténny kábel |
| Prevedenie | koax - koax |
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Úroveň tienenia | 120 dB |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na prenos audio a video signálov napríklad medzi anténovou zásuvkou a televízorom
- Pre zariadenia s koaxiálnym konektorom 9,5 mm
Rozsah dodávky
- 1 vzdušný kábel
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






