Anténny kábel, koaxiálny konektor - koaxiálna spojka, 1,5 m, 75 dB, biela
00205028
Ideálne na pripojenie televízora k anténnym zásuvkám s koaxiálnym pripojením, napríklad
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedancia | 75 Ω |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Produktové série | Entry Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténny kábel |
| Prevedenie | koax - koax |
| Úroveň tienenia | 75 dB |
| Kvalita | Vstup |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na pripojenie televízora k anténnym zásuvkám s koaxiálnym pripojením, napríklad
- Dvojito tienený (pletivo + hliníková fólia)
- Ideálny pre káblovú televíziu
Rozsah dodávky
- 1 anténový kábel
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






