Anténny rozbočovač pre rádio, koax vidlica - 2 koax zásuvka
00205237
Štandardný delič pre rádio: signál antény je rozdelený medzi dve rádia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prechodový útlm | ca. 3,5 dB |
| Frekvenčný rozsah | 4 - 1000 MHz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Strieborná |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Izolácia | ca. 22 dB |
Ďalšie informácie o produkte
- Štandardný delič pre rádio: signál antény je rozdelený medzi dve rádia
- Vhodné pre káblovú televíziu
- Pevné kovové puzdro
- Úplne tienené
Rozsah dodávky
- 1 rozdeľovač antény
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review