Anténny zosilňovač, zásuvkový
00205234
Na zvýšenie sily signálu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Zisk: 25dB
Zosilnenie signálu o 25 decibelov
Ovládanie útlmu
Ovládanie tlmenia pre optimálne nastavenie vstupného signálu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Hodnota regulácie útlmu | 13 dB |
| Hodnota regulácie úrovne | Nedostupné |
| Frekvenčný rozsah | 40 - 862 MHz |
| Zosilnenie | 22 dB |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Sieťový zdroj 230 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | CATV zosilňovač |
| Rozsah spätného kanálu | Nedostupné |
Ďalšie informácie o produkte
- Na zvýšenie sily signálu
- Kryt zástrčky s LED kontrolkou napájania a hlavným vypínačom_x000D_
- Vstavaný napájací zdroj 230V/50Hz
Rozsah dodávky
- 1 zosilňovač BB/CATV
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účely, na ktoré je určený.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Používaj produkt iba v zásuvke, ktorá je na to schválená. Zásuvka musí byť umiestnená blízko produktu a ľahko prístupná.
- Nepoužívaj produkt ďalej, ak má zjavné poškodenia.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















