"Arian" Wooden Frame, white, 10 x 15 cm
00193362
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Drevo iba z udržateľného lesníctva s FSC
FSC-certifikovaný: Tento produkt pochádza z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Série | Arian |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 7 x 10 |
| Šírka lišty cca. | 18 mm |
| Výška lišty cca. | 12 |
| Profile without Glass Distance | 13 mm |
| Formát rámu | 10 x 15 |
| Rozmer - šírka | 12.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.2 cm |
| Rozmer - výška | 17.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Postavenie Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Drevený rám |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Certifikácia | FSC 100% |
Ďalšie informácie o produkte
- The modern lines match any style
- The clean look of the wooden picture frame makes photos, art prints, favourite motifs and inspirational quotes a real statement on the wall
- Set customised design accents: integrate the wooden frame into a gallery wall
- Flat profile
- Precision mitres
- Polished quality glass
- With table stand and hanging fitting in portrait and landscape format
Rozsah dodávky
- 1 "Arian" wooden frame
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
