Auto bezdrôtová nabíjačka "FC10 Flex‑Set", Qi, 10 W, antracit
00201677
Vlož, pripoj, nabíjaj: s autonabíjačkou na telefón môžeš bezdrôtovo a rýchlo nabíjať mobilné telefóny s podporou Qi priamo v aute. Pevný držiak bezpečne upevní tvoj mobil na ventilačnú mriežku alebo čelné sklo, zatiaľ čo sa nabíja výkonom až 10 W – aj keď máš na telefóne puzdro.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezdrôtové nabíjanie s Qi
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov pomocou technológie Qi
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Indukčné nabíjanie
Technológia indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie kompatibilných smartfónov
Nakloniteľné a 360° otáčateľné
Guľový kĺb umožňuje individuálne nastaviť uhol náklonu držiaka smartfónu a iPhone je možné tiež otočiť o 360° na držiaku a umiestniť do režimu na rovinu alebo na šírku
Nabíjačka pre autá/nákladné vozidlá
Mobilná nabíjačka na praktické nabíjanie v aute/nákladnom aute
Bezpečne uložené v aute
Praktický držiak svorky zaručuje pevné uchopenie zariadenia, zariadenie je pevne pripevnené bez nepríjemného kábla
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Automatická detekcia zariadení
Zariadenia umiestnené na zariadení sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Zavedenie jednou rukou
Zariadenie je možné jednoducho vložiť a zamknúť v držiaku na mobilný telefón jednou rukou
Dá sa použiť s obalom na smartfón
Smartfóny v obaloch kompatibilných s bezdrôtovým nabíjaním nie je potrebné vyberať a dajú sa nabíjať priamo bezdrôtovo
Kompaktné a úsporné miesto
Kompaktný dizajn pre úspornú inštaláciu – ideálny v aute
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Vhodné pre | Vozidlo |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 9 V |
| Vstupné napätie od | 5 V |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Wireless Fast Charge |
| Energia | |
|---|---|
| Vstupné napätie 1 | 5 V |
| Vstupné napätie 2 | 9 V |
| Max. vstupný prúd 1 | 2 A |
| Max. vstupný prúd 2 | 1.67 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 80.5 g |
| Rozmer - šírka | 86 mm |
| Rozmer - výška | 54 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
Ďalšie informácie o produkte
- Bezdrôtové a efektívne v aute: Nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI rýchlo a jednoducho na cestách: stačí ich položiť na povrch a nabíjať všetky kompatibilné smartfóny vďaka univerzálnej technológii QI nabíjania
- Jednoduché a stabilné pripevnenie nabíjačky na ventilačnú mriežku pomocou upínacieho zariadenia alebo na čelné sklo cez teleskopický držiak s prísavkou
- Rýchla nabíjačka s nabíjacou rýchlosťou až 10 W ponúka ideálny zdroj energie na zabezpečenie maximálnej rýchlosti nabíjania pre bezdrôtovú nabíjačku
- Nabíjanie sa automaticky spustí po položení smartfónu na QI nabíjaciu stanicu
- Na ukončenie nabíjacieho procesu jednoducho vyber smartfón z držiaka na mobil
- Inteligentná nabíjacia technológia: bezdrôtová induktívna technológia (použiteľná so všetkými kompatibilnými zariadeniami)
- Testované QI štandardy a interoperabilita: QI-certifikovaná bezpečnosť a kompatibilita s optimalizovanou energetickou účinnosťou prostredníctvom induktívneho nabíjania
- Ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu, ako aj rozpoznávanie cudzích predmetov pre maximálnu bezpečnosť smartfónov, batérií a nabíjačiek
- Nastaviteľné držiaky ľahko prispôsobia smartfóny kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním s rozmermi od 6,5 do 9,0 cm a bezpečne ich držia
- Prispôsobenie veľkosti s integrovanou nastavovacou pákou pre presnú veľkosť smartfónu
- Bezpečné a jednoduché zacvaknutie: flexibilné držiace ramená s silikónovými valčekmi uľahčujú vkladanie a vyberanie smartfónu
- Šetrí náklady na dodatočné úpravy: s autoadaptérom na napájanie a USB nabíjacím káblom (USB-A na USB-C) na pripojenie do zapaľovača cigariet
- Mäkké silikónové podložky na bezdrôtovej autonabíjačke chránia tvoj smartfón pred poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka do auta pre mobilný telefón "FC-10C Flex"
- 1 držiak na mriežku
- 1 adaptér do auta na napájanie
- 1 nabíjací kábel USB-A na USB-C, dĺžka 1 m
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- So zariadením kompatibilným s technológiou bezdrôtového nabíjania podľa štandardu QI (napr. smartfón, AirPods a pod.)
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo návod na obsluhu svojho zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie, napríklad smartfón, slúchadlá a pod., podporuje bezdrôtovú technológiu nabíjania založenú na štandarde QI.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review