Auto držiak na mobil "Compact" na ventiláciu, otočný o 360 stupňov, univerzálny
00201520
Priamo na očiach: kompaktný držiak mobilného telefónu na ventilačnú mriežku umožňuje tvojmu smartfónu s navigáciou voľne „plávať“ – presne tam, kde ho chceš mať. Môžeš telefón otáčať, koľko chceš, a zostane na mieste aj pri otočení o 360°.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Kompaktný dizajn
Kompaktný dizajn pre úspornú inštaláciu
Vhodné pre každý smartfón
Vhodné pre akýkoľvek smartfón s alebo bez obalu či ochranného obalu
360° otočná konzola
Pre portrétny alebo krajinný formát: 360° otáčateľný držiak pre optimálne zarovnanie smartfónu
Pohyblivý svorkový držiak
Prispôsobuje sa: jednoduchá a individuálna adaptácia na zariadenie vďaka pohyblivému upínaciemu držiaku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 8.5 cm |
| Šírka zariadenia | 5.5 cm |
| Hmotnosť | 26 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak do auta |
| Max. nosnosť | 0.7 kg |
| Montáž | Mriežka ventilácie |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktný držiak so svorkou na pevné prichytenie smartfónu na mriežku v aute
- Držiak na telefón do auta je kompatibilný so smartfónmi s šírkou 5,5 - 8,5 cm
- Jednoduché vloženie a vybratie zariadenia miernym roztiahnutím svorky, zámok sa aktivuje automaticky
- Prístup k nabíjaciemu portu smartfónu zostáva voľný, takže zariadenie môžeš počas jazdy aj nabíjať
- Telefón sa dá otáčať podľa potreby, napríklad na horizontálnu navigáciu na smartfóne
- Držiak na smartfón sa pripája na odvetrávaciu mriežku bez lepenia alebo vŕtania, takže pasuje takmer do každého auta a dá sa jednoducho odstrániť podľa potreby
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny držiak na smartfón
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
